Závlaha pre záhradu

S novou záhradou prichádza aj následná starostlivosť o trávnik aj rastliny. Samozrejme najdôležitejšia je pravidelná závlaha. Automatický závlahový systém zabezpečí dostatočné a zároveň rovnomerné zavlažovanie celej vašej záhrady. Obsluha je veľmi jednoduchá. Šetríte tým nielen čas ale hlavne vodu, pretože pri manuálnom zavlažovaní je veľmi náročné ustriehnuť spotrebu.
Pred realizáciou automatickej závlahy vám najskôr pripravíme profesionálny projekt, ktorý zohľadňuje viaceré aspekty ako zdroj vody či členitosť pozemku a zaručuje tým bezproblémový chod celého zavlažovacieho systému a tým najvyššiu kvalitu a vašu spokojnosť.
Každý zavlažovací systém disponuje dažďovým senzorom, ktorý sleduje množstvo zrážok a následne upravuje nastavený zavlažovací program. V prípade riadiacej jednotky s WIFI pripojením, systém sleduje aj predpovede počasia a podľa toho upravuje program zavlažovania.
Automatické zavlažovacie systémy sú vhodné pre súkromné záhrady ale aj verejné pozemky, štadióny, parky alebo školy.

Povedali o nás...
Juraj Hudec

"Táto spoločnosť mi realizovala výsadbu živého plotu a bol som s ich službami nadmieru spokojný. Vypočuli si moje možnosti a požiadavky, na základe nich mi navrhli viaceré riešenia, vysvetlili všetky výhody a nevýhody a po mojom rozhodnutí realizovali všetko presne tak, ako sme sa dohodli. Na záver mi dali ešte odborné rady, ako sa presne o daný typ živého plotu starať. Boli spoľahliví a presní, dodržali všetky termíny a veľmi dobre sa s nimi komunikovalo. S výsledkom a štýlom ich práce som veľmi spokojný. Túto spoločnosť plne odporúčam a ich služby by som v prípade potreby využil znova."